Dvacátádevátá Střítežská míle - pondělí 20.3.2017

Atletika Polička, spolek sekce dálkoplazů

V  Ý  S  L  E  D  K  O  V  Á      L  I  S  T  I  N  A
29.závodu Střítežské míle
pondělí 20.března 2017

mírný vítr západní v době startu prakticky bezvětří, teplota cca 12 C
prostě IDEÁL !!!

1.Fliedr Tomáš             76 FBKS               4:43 min.54.čas historie,8.jarní,  RR
2.Radiměřský Karel     87  Atpol               4:55         19.čas jarní                  RR
3.Fliedr Jiří                  80  FBKS               4:57         22.jarní čas                  ORRO
4.Vlček Petr                 89 Cyklo SKI         5:07                                             OR
5.Šimůnek Jan ml.       03  Iscarex              5:19                                             OR
6.Novák Josef              85 Svita                  5:21
7.Kapoun Jan               03 Atpol                 5:24                                              ORRO
8.Turbak Jaroslav         63 Sebranice          5:27                                              ZOR   RR
9.Slaný Filip                 97 Atpol                 5:29                                              OR
10.Kapoun Petr            75  Atpol                 5:36
11.Schauerová Lenka   88  Atpol                 5:42                                             RR
12.Večeře Tomáš          90  Atpol                 5:48
13.Šimůnek Jan st.       82  Iscarex              5:54                                              ORRO
14.Šafářová Kristýna   98  Atpol                 6:00                                              ZOR    RR
15.Němec Radek         77 Litomyšl             6:01                                              ZOR
16.Machek Jiří             98  Atpol                 6:05                                              ZOR
17.Butte David             76  France               6:21                                              ZOR
18.Šimůnková Pavla    77  Iscarex               6:28                                              RR
19. Červ Miloslav        50 Atpol                   6:35                                              RR
20.Nykl Tomáš ml.       04 Střítež                  6:39
21.Nykl Tomáš st.        76  Střítež                  6:40
22.Krištof Petr              75 Atpol                    6:41
23.Krištof Jan               07  Atpol                   6:41                                             ZOR
24.Tobyšková Kateřina97 Polička                 6:49                                             ZOR
25.Šlosrová Eva           05  Atpol                   6:49                                             ZOR
26.Fliedrová Zdeňka    80  FBKS                  6:50
27.Němec Jakub           07  Litomyšl             6:54                                              ZOR
28.Pešlová Iva              63  Svita                    7:17                                              RR
29.Drábek Pavel           87  Střítež                  7:27                                              OR

22.03.2017 12:57:10
O.K.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one