Už osm let běháme ve Stříteži!

Osmý rok konání Střítežské míle jsme zakončili v první zimní den, prezentovaný jarním počasím.Hasiči nám opět posvítili v cíli, a tak jsme se nemuseli bát vběhnutí do temné opony.

Počet běžců mě rozhodně nezamrzel – byla lépe naplněna původní myšlenka. Navíc pět sedmin startovního pole má platnou registraci Atpol. Vlastní běh byl tentokrát zakončen již po sedmi minutách a bojím se bojím té chvíle až se v cíli bude čekat jen na mě.

Zajímavé souboje by byly vidět, kdyby bylo světleji. Prvním byl mezi nastupující generací a již trojnásobným vítězem Karlosem. Jeho čas je 17. v zimě, sekunda navíc Šimiho ale je již o dvě místa dále. V boji o třetí místo rozhodl ten mladší, trénující. Jeho čas je 35. v zimě. Duel o desítku pak přece jen rozhodla tma a čekající sprinterka špatně odhadla cílovou pásku.

Rekordy také jako déšť nepršely, ale vítězný Karel si svůj RR alespoň vyrovnal a Žaneta s Johnym je přímo výrazně vylepšili. Pět z vás pak běželo nejrychleji v zimě. Takže akce zbytečná nabyla a již vás zvu na jarní. Budu rozhodčí, nekompromisní a nepodplatitelný, tak raději běhejte, posilujte, lyžujte, hrajte basket a vůbec se mějte rádi. Mezi sebou i se sportem.   Míla

Celkové výsledky v sekci výsledky.

15.01.2018 12:28:25
O.K.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one