Letní míle pro Tomáše Fliedra a Lenku Schauerovou

Vzhledem k posledním závodům StřM startovalo na 26. běhu poměrně málo běžců. Kvantita byla tentokrát nahrazena kvalitou.  Hned 11 běžců si vylepšilo své absolutní časy. Devětkrát se změnily zápisy ročníkových rekordů. Honza z Hejna zaběhl nejlépe v létě / den po náročném „sparťanu/ a na  AOR mu chyběla vteřinka. Základní OR má Zdenka, pod vedením Pepy určitě ty 2 vteřinky vymaže. Jinak! Jinak to nevidím. Sečteno -22x rekordně ve dvaceti lidech.

A staronový vítěz Tomáš zaběhl 5. nejrychlejší čas historie a třetí letní. Rychleji běžel už jen božský Kličkos. Také Petr již nemluví jen do větru a historicky má 21. čas a letní 13. Mezi námi děvčaty čas Aničky ještě nějaký den odolá, ale hned druhý čas 5:22 má rovněž ona, jakožto Zuzka a od včerejška také Léňa. Jedenáctý čas drží Adélka – a to je můj tajný tip na 5:11. V létě je sedmá a Léňa druhá. Za zmínku též stojí Honza – na podzim bude atakovat hranici pěti minut. To nemyslím Šimiho. Ten se jí bát nebude. Musí to stihnout než bude veterán.

Tak hodně běhejte, bude teplo, nic si netrhejte, kromě těch rekordních časů a nashle při dalších běžeckých akcích.        MČ

Výsledkovou listinu naleznete v sekci výsledky. :-) 

22.06.2016 22:24:28
D.Beny
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one