Jarní míle se zimním počasím

33.běh vzhůru Stříteží odstartoval již devátý rok existence této akce. Časem se všechny statistiky určitě objeví na jejích stránkách a každý si udělá svůj objektivní i subjektivní názor. Leč o čem bych pak psal.

Tak tradičně nejprve se jistě hodí okomentovat meteorologickou situaci. A jak o zimním slunovratu
jsme vítali jarní počasí, tak o jarní rovnodennosti jsme se museli vyrovnat s ryze zimní atmosférou. Snad jen těch půl metru sněhu chybělo. Přesto sportovní úroveň byla po prostudování výkonů slušná a odpovídající výkonnosti zúčastněných. Zajímavosti vyčtené ze statistiky nám např. prozradily, že vítězný Tomáš běžel na chlup, vlastně na sekundu stejně jako před rokem. Což je pořád osmý jarní čas. Druhý Karlos běžel rovněž na sekundu stejně jako před pěti roky. Což je čas dvacátý jarní.  Tomáš završil své páté vítězství a Karlos v plné třetině mílí stál na stupních vítězů.

Děvčat bylo jen pět. Takže ta nejmladší využila toho, že je přiměřeně nejmladší, a kromě pěti běžců si rychlým závěrem poradila se zbývající dvacítkou. S Léňou se více méně na bednu počítalo a na to samé si pomalu zvyká i Žaneta. V neuveřejněných statistikách pak je vidět, že Adéla dohnala Léňu a Pavlu v počtech vítězství. Každá vyhrála šestkrát. Čtyřikrát pak rekordmanka Anička Krátká a po třech vítězstvích mají Žužu a Lenka Vejdělková.

Zkratky ve výsledkové listině každý lehce spočítá.
Takže závěrem je třeba poděkovat tajemným sponzorům bohaté tomboly potřebných věcí i náplně igelitek, které vlastní ti nejlepší.

Výsledky zde.
26.03.2018 10:39:30
O.K.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one