27. míli ovládli Jan Kubíček a Adéla Bartoňová

Sedmá podzimní Střítežská míle přilákal na start jednu s početnějších účastí. Všichni brali závod zodpovědně a někteří dokonce trénovali specielně na tento běh. Všichni tak udělali dost pro své zdraví fyzické i psychické. Zdravotní pojišťovny by z nich měli radost. Lékaři méně.

Vítězný čas Honzy Kubíčka je druhým nejlepším na podzim a šestým v historii. Jen šest lidí běželo na podzim rychleji než Tomáš Fliedr. V historické tabulce je opět mezi dvaceti nejlepšími. Honza Havran má devátý podzimní čas.

Nejrychlejší dívka Adélka patří mezi deset dívek s časy pod šest minut. A to dopoledne absolvovala přespoláček v Liboháji. Druhá Katka se vylepšila o dvě minuty. A „bedny“ se také konečně dočkala Iva a to ve dvanáctém startu v OR.

V dodatcích výsledkovky vidíme 16x osobní rekord a jeden vyrovnaný. Ročníkových rekordů bylo opraveno osm, podzimních osobních rekordů pět a nováčků se základními osobními rekordy bylo sedm. Vcelku 37 startujících a z toho vyplývá 37 nových zápisů. V historické tabulce vidíme již 16 výkonů TOP – pod 4:30 a dalších 87 časů ELITE pod 5 minut.

Věřím, že i na počátku zimního období toto zvýšíme – zvýšíte. Bude to ve středu 21. prosince 2016 v 18,00 hod.                                        MČ

Kompletní výsledková listina k dispozici zde.


A na závěr NOVINKA! Záznam z cílové videokamery: 
29.12.2016 00:08:27
O.K.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one